Ako Ľuboš Blaha pomohol v zabíjaní Arménskych nevinných obyvateľov zbraňami zo Slovenska

Autor: Michal Porubän | 4.10.2020 o 21:56 | (upravené 5.10.2020 o 17:24) Karma článku: 11,65 | Prečítané:  9234x

Srdcervúci FB článok u Ľubka Blahu z dnešného rána ohľadom Arménska má jednu chybičku krásy....chýba mu pointa v tom, že náš poslanec Ľubko Blaha vedel o tom že zasielame do Azerbajdžanu smrtiace zbrane a NIČ NESPRAVIL..NIČ...FUJ

...Ľubko Blaha, ten náš ochranca slabších, keď sa mu tisnú slzy, ako on bojoval za Arménov je tak úprimný ako Jankovská keď obhajovala, že s Kočnerom ona ani ťuk :)

Ľubkovi mimo tých srdcervúcich výkrikov ochrancu celého Arménska uniklo povedať pár historických faktov, ktoré akosi v niektorom bode svojho statusu opomenul. Určite to bolo nechtiac preto ho láskavo doplním.

Ešte v roku 2017 vláda pod výsostným riadením SMER-u SD vydala licencie na vývoz raketometov a húfnic, ktoré po medzipristátí v Izraeli takmer s istotou skončili v Azerbajdžane v rokoch 2017 až 2018 . Fotky sa objavili priamo z Azerbajdžanu a nik sa tým ani netajil, už si s nimi veselo teraz strieľajú na Náhornom Karanachu. O celej kauze písali už v roku 2018 Reportéri Českej TV v ČR ale aj na Slovensku, čiže vedela o tom nielen vláda ale aj min.hospodárstva a všetci zainteresovaní.

O licencii rozhodovalo ministerstvo hospodárstva (vtedy sedel v kresle Mr.Žiga, ktorý sa asi viac venoval drevomafii) ; ako ale vývoz preverovali bezpečnostné služby, nevedno, isté je že NIJAK. Ako bodka bolo potrebná ešte „Vyhlásenie konečného užívateľa výrobkov obranného priemyslu“ , za čo je štandardne zodpovedný minister zahraničných vecí. V našom prípade to bol vtedy minister Miroslav Lajčák (áno, pod vedením SMER-u SD), ktorý to podpísal ako konečnému užívateľovi izraelskej zbrojárskej firme Elbit.

Fungovalo to  nasledovne: lietadlo azerbajdžanskej spoločnosti Silk Way priletelo do Bratislavy, tu naložilo zbrane a odletelo do Tel Avivu, kde niekoľko hodín stálo a so zmenenými papiermi potom odletelo do Azerbajdžanského hlavného mesta Baku. Odtiaľ potom letelo opäť na Slovensko. Lietadlo sa medzi Bratislavou, Tel Avivom a Baku muselo v čase od septembra 2017 do júna 2018 otočiť až 66-krát!

Arménsky veľvyslanec pre Slovensko Tigran Seiranian spravil ešte v roku 2018 krok, ktorý je v diplomacii pomerne neobvyklý. Verejne kritizoval postup Slovenska, s ktorým jeho krajina dlhodobo udržiava priateľské vzťahy. Opakovane kontaktoval slovenské úrady a slovenských diplomatov, aby vyjadril svoje „hlboké znepokojenie“.

Arménsky veľvyslanec súhlasí, že „na papieri všetko vyzerá čisto“, to však podľa neho nič neznamená kedže zbrane napokon skončili dokázateľne v Azerbajdžane.

A teraz k POINTE:

Čo robil Ľubko Blaha v onom roku 2018 za vlády SMER-u SD keď sedel vo vláde aj pán Žiga a pán Lajčák? Čo robil aby tomuto otrasnému dovozu zbraní zabránil? Čo robil ako vedúci delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy aby sa postavil za Arménov? Čo robil VTEDY na ochranu chudákov Arméncov, ktorých teraz tie zbrane zabíjajú?  Vážení čitatelia , NEUROBIL NIČ. VEDEL o tom, o tom ani nepochybujme že nevedel, však to vedeli v SMERE všetci , čo na tom mali profitovať, a on ako zástupca SR v EU to vedel na 100%.

Takže Ľubko Blaha zabudol tomu arménskemu priateľovi zo Slovenska napísať dnes v srdcervúcom komente, že aj on ma leví podiel na tom, že naše zbrane zo SR vraždia v mene Azerbajdžanu ten  Arménsky ľud.

Ľubko Blaha si nespomenul vtedy na ochranu Arménska, nespomenul si na veľvyslanca Tigrana Seiraniana, kdeže. Luboško Blaha, ten červený kmér a komunistický gaučíkový revolucionár vedel o tom, že teraz sa vraždí zbraňami o ktorých aj ON vedel a NIČ nespravil (66X) . Si odpad Ľuboško Blaha, ktorý si ešte aj na tom chce urobiť PR ako on chráni slabších a Arménsky ľud. SI odpad...celkovo 66X za ten vývoz a tisíckrát za každú jedno obeť, za ktorú nesieš aj ty zodpovednosť. 

MÁŠ LEVÍ, prepáč BARANÍ podiel na vraždení Arméncov ty "humanista"!!!

Nuž a ešte sa teda pýtam, kto z toho finančne profitoval? Schválili to v SMERe, takže?....Žiga, Fico, Lajčák, a aj ty Ľubenko?.....no fuj hnus...zarábať na nešťastí druhých....

Ak ste sa dočítali až sem tak berte text presne v duchu konšpirácií pána Blahu, pospájať všetko pravdepodobne aj nepravdepodobné, údajné a nepotvrdené. Tí čo ho nasledujete ako vzor inteligencie a pravdy, berte text presne v duchu ako znie pointa: aj pán Blaha je v podstate zodpovedný za dnešné vraždenie Arméncov v Náhornom Karabachu kde zomierajú tisíce nevinných

Pre tých čo neznášajú tie jeho konšpirácie a prekrúcanie a prispôsobovanie faktov v jeho neomylný obraz LENINA to berte so značnou rezervou, ale čo keď t o je PRAVDA :)

P.S.: Len pre doplnenie k faktom :Výrobcom uvedených zbraňových systémov je slovenská firma MSM Group, s.r.o., ktorá patrí do portfólia skupiny Czechoslovak Group, a.s., českého podnikateľa Jaroslava Strnada.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská by chcela Vianoce na slobode. Vylúčené to nie je

Rozhodnúť môže sama prokurátorka alebo na žiadosť aj súd.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Jankovská povedala len toľko, čo musela

S týmto sa vyšetrovatelia neuspokoja.


Už ste čítali?