Inteligent BLAHA, najvzdelanejší medzi poslancami :)

Autor: Michal Porubän | 7.12.2020 o 8:41 | (upravené 7.12.2020 o 21:22) Karma článku: 11,42 | Prečítané:  21107x

Vzdelanosť ešte nezaručuje nič, pokiaľ sa nevyužíva pre dobro občanov a ľudí, ale len na sebaprezentáciu a krytie mafie. PRAVDA o "vzdelanosti" poslanca BLAHU.

Náš najvzdelanejší  a najinteligentnejší poslanec nielen v SR,ale priam v celej galaxii skoro dnes z kože vyskočil, keď mu v TV debate na STV1 oponoval JUDr. Alojz Baránik, ktorý vyštudoval na Právnickej fakulte Karlovej univerzity a medzi februárom 1982 a júnom 1992 pracoval v kanadskom Toronte ako šofér, úradník a realitný agent a od júna 1992 pôsobil v Prahe ako právnik v Digital Equipment Corporation. 

Náš Goebbels SMERU je natoľko vzdelaný, že jedine on môže predsa komentovať všetko a všetkých od epidemiológie až po ústavné právo :) Nezabudol pri svojom ohnivom CheBlahovskom výstupe pripomenúť ako on napísal 12 odborných kníh a aký je on "trieda". Nuž tak trochu k faktom tej červenej triedy:

Základnú školu a gymnázium absolvoval v Bratislave. Študoval politológiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. V štúdiu pokračoval na Univerzite Komenského v Bratislave (odbor filozofia). Doktorát obhájil na Ústave politických vied SAV kde pracuje od roku 2004.[3] Náplňou jeho výskumu je marxizmus, liberalizmus a komunitarizmus.

Počas doktorandského štúdia pracoval v Komunistickej strane Slovenska ako referent pre styk so zahraničím. V rokoch 2006 až 2010 pôsobil ako poradca predsedu NR SR Pavla Pašku.[9] V júli 2012 spolupracoval na projekte Ľavé spektrum 2012[10]. Jeho otec je novinár a publicista Milan Blaha (známy napríklad z relácie STV „Večer na tému“), ktorý bol v roku 2009 prepustený z STV pre nedodržiavanie objektivity v relácii ktorú moderoval.

k tomu teda 12 "od(p)orných kníh, kde zaraďuje aj svoje 2 knihy statusov na FB (čo s odbornosťou má ako tma so svetlom :)

Nuž, tak si to zhrňme:

1.) Doktorát na ústave politických vied s náplňou výskumu marxizmu ,liberalizmu a komunitarizmu.......WAU..SKVELE...k čomu to pomohlo a pomáha svetu a ľuďom v SR za jeho existencie   ???

Odpoveď: NEPOMOHLO TO NIKOMU nielen v SR, ale ani v celej galaxii

2.) 12 odborných kníh a jeho ODBORNOSŤ a prínos pre SR a svet....čo z toho?

Odpoveď:  NIČ na NTU

a prečo? Spoľahlivým a objektívnym ukazovateľom akademického úspechu je počet citácií, ktoré z autorových diel preberú iní. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa tieto dajú spočítať.

Narpíklad uznávaný tzv. Hirschov index...kde u Ľubka Blahu svieti veľké kulové NIČ..0..zato máme super vedcov , ktorý menej tliachajú a viac makajú...Prof. Ing. Miroslav Fikar, DrSc...H.Index 12, , Prof. MUDr. Vladimír Krčméry DrSc. má takmer 15, v roku 2015 mal 24.

Aby Ľubko neplakal a mal sa s kým porovnávať tak z humanitných a spoločenských vied spomeniem aspoň vedcov s najvyšším H-indexom. Sú to Eduard Nižňanský (7) z Katedry všeobecných dejín, Marek Rybář (8) z Katedry politológie, Juraj Dolník (9) z Katedry slovenského jazyka a István Lanstyák z Katedry maďarského jazyka a literatúry (7). Všetci z Filozofickej fakulty. Okrem toho aj Erika Zemková (7) z Katedry športovej kinantropológie z Fakulty telesnej výchovy a športu.

V SCOPUS-e  Ľubka Blahu nenájdete vôbec a v SCI -najvýznamnejšom svetovom citačnom indexe na svete prekvapivo tiež ani ŤUK

Google Scholar napríklad ukazuje, že Blaha ich má dokopy 49. Na porovnanie, analytik Grigorij Mesežnikov má 1452.

Očami kolegu z SAV, Ľuboškov prínos pre vedu na Slovensku je 0,12% ...TLIESKAME Ti Ľubko :)

3.) 2 knihy statusov z FB....čo z toho?

Odpoveď: NIČ

Takže si to zhrňme, "vedecká" NULA vo svete...SAV sa od neho dištancuje,  ale náš Ľubko Blaha si ide SVOJE

Zopakujem pre Blahových podporovateľov ,čo teda vlastne charakterizuje BLAHU najviac:

1.) cez 1700 statusov na FB, skoro 1 MILIÓN zbytočných slov

2.) žiadny vlastný samostatný zákon predložený do NRSR pre dobro občanov za 9 rokov

3.) 5-6 kartónov minerálky vyložených na Kramároch

4.) obhajoba všetkých prešľapov SMERU SD (MAFIE SD) a vymazanie cez 67 000 statusov na vlastnej totalitnej FB stránke

5.) minutých cez 360 000 EUR zo štátnej pokladnice z našich daní na jeho "super prácu" v bodoch 1 až 4 (hádajte koľko dôchodcov by z toho vyžilo?)

6.) bežné urážanie žien,telocvikárov, taxikárov a všetkých pracujúcich ľudí na Slovensku za ich "nízke" vzdelanie a prínos pre spoločnosť

7.) Nadávanie na všetko liberálne a kapitalistické, vzývanie všetkého robotníckeho a skromného a pritom  plnohodnotné využívanie výdobytkov liberálnej demokracie (nákupy a kávičky v Rakúsku, 125 m2 byt na lukr. adrese v BA, sloboda slova, súkromná škola pre detičky a mnoho iného)

Na záver už len ten gól do vlastnej bránky Blahoobčania ako vlastne obhajuje Liberálnu demokraciu, ktorú tak ostentatívne na svojom FB  haní a uráža :)

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=oZ1fc8CC7Qo

 

PS: Za pohladenie od Roba zapredal svoje bezvýznamné vzdelanie, za pochvalu od ocka komunistu zapredal občanov SR. To je Ľubko Blaha, gaučíkový revolucionár , nepomáha, ale aspoň hejtuje a píše "pravdivé" statusy na kapitalistickom a liberálnom FB :) za naše dane :(

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Zuzany Kepplovej

Takto sa to robí, do psej matere! (komentár)

Ak ostatný skríning niekomu pomohol, boli to starostovia a primátori.

Režisér Vinterberg pre SME: Film Chľast ma po smrti dcéry zachránil

Vyrastal medzi hipisákmi, tí mu dovolili všetko.


Už ste čítali?