Ako Robo Fico poslal Ľuba Blahu do parlamentu "nakaziť" sa COVIDOM

Autor: Michal Porubän | 7.1.2021 o 0:59 | (upravené 7.1.2021 o 19:41) Karma článku: 11,10 | Prečítané:  74918x

Tak včera náš gaučíkový revolucionár "zabodoval" na svojom FB , najprv si strelil do kolena a potom aj do tej bolševickej makovičky. Chúďatko naše zamastnené ubolené , mu naložili na tom jeho plátku + update o Ľubkove vyjadrenie

Tak sa nám Ľubenko  na FB požaloval, že dostal COVID, ktorý tak ostentatívne v auguste bral ako výmysel liberálnych medií a žiadal o uvoľnenie opatrení.

Nuž a aby nebolo málo tak hneď predsa za to môže Matovič a Mikas.

Nuž Ľubenko, tak si to rozoberme na drobné:

1.) Všetkým je jasné, že na schôdzi si nebol , máš na to ospravedlnenku a visí na NRSR

Takže nikto ťa nikde nenahnal, nepreháňaj a neklam (snáď sa to po Tebe nenaučia Tvoje deti)

2.) O tom že Mikas povolil schôdzu za prísnych hygienických opatrení  si vedel tiež dopredu - príchod pozitívnych poslancov do budovy iným vchodom ako negativni poslanci len na nevyhnutné hlasovanie, oddelenie v sale od ostatných poslancov  igelitom, respirátory M3 atď.. A ty najinteligentnejší medzi intelektuálmi v celej galaxii tam ideš na TB do parlamentu aj keď hlasovať nejdeš? Nechápem. Nuž ale Robo Fico zdvihol telefón z Dominikanskej grilovačky a nakázal ti sa okamžite ísť prešaškovať za celý SMER do vestibulu parlamentu. A ty si napriek tomu "ohromnému nebezpečenstvu " utekal jak mopslík niečo tým novinárom potárať. Ako si nezabudol podotknúť len oznámiš a utekáš preč vzhľadom na pohreb svojho otca (ktorého žiaľ skolil ten hnusák COVID, čo ste tak zľahčovali s Robkom). Tlačovečku si začal SÁM ako prstík vo vestibule presne 13:38 hod..ukončil 13:59 hod..následne si utekal predným vchodom kdeľahšie. Zatiaľ úplne iným vchodom oddelene od Tvojho blahorodia dýchajúc oddelený vzduch cez respirátory M3 prišli poslanci, ktorí boli pozitívni a usadili sa na oddelené miesta do sály, do ktorej si ani nepáchol. Suma sumárum, štatisticky ,epidemiologicky a logicky je pravdepodobnosť, že ťa niektorí z nich naozaj nakazil asi taká, ako že nebudeš klamať a zavádzať svoje stádo...takže 0,00000000000000000000000001%

3.) V tvojom statuse spomínaš nejaké oficiálne príznaky do 2-3 dní...ufff....rozmýšľam odkiaľ asi čerpáš tie múdrosti a potom si mi to v druhom statuse a jeho obhajobe objasnil Ty sám :

A tak z 2-3 dní čo by ti pasovalo na parlamentnú tlačovku, na ktorú ťa nahnal Robo Fico je 2 až 14 dní. A to už je sakramentsky rozdiel, že?

Tým, že predtým tatino umrel na COVID, alebo s COVIDOM, je skôr pravdepodobné, že si ho chytil od neho, žiaľ, alebo keď Ťa videli v Auparku nakupovať , kde je XY ľudí a šanca že sa chytíš infikovanej kľučky na toalete . Takže % infikovania sa nám akosi stúpajú a treba hľadať príčiny inde. Ale ty si geroj, ty si ideš svoje.

UPDATE (7.1.2020) od Vladislava Vovu Vladislavoviča: Dňa 30.12.2020 bol teda pohreb Tvojho otca , kde si nedodržiaval okrem rúška žiadne hygienické pravidlá ..tak prosím ťa hľadaj dôvody infekcie tam ...s oveľa vyššou pravdepodobnosťou blížiacou sa k celosvetovému mediánu inkubačnej doby (5-6 dní):


 

4.) Takže ako píšeš v statuse  , ktorý si musel vychrliť hneď za tým , keď si videl že si si strelil do kolena, ak budeš podávať trestné oznámenie tak prosím ťa nepíš, že na neznámu osobu..napíš rovno  Robert Fico. On ťa tam predsa poslal a ty si tam ako poslušný mopslík cupital Poslal ťa predsa do "hrozného nebezpečia". Fujky, čo si to dovolil.

PS: Nuž a čerešnička o neznámom páchateľovi čo roznáša nákazlivú chorobu na koniec

Tvoje slová citujem " 11. No nič, teraz musím byť 10 dní v karanténe. Aj moja rodina. Cítim len drobné nachladnutie. Pred troma dňami som stratil čuch a kvôli tomu som šiel na PCR test. Včera došiel výsledok."

No počuj Ľubko, tak od 31.12 už si mal príznaky , následne si stratil čuch (update po prepočítaní čuch si stratil 3.1.2020) , v dobe COVIDu je to veeeeľme nezodpovedné a ty ideš 2.1.2021 večer robiť čo?  Zapaľovať sviečky kdesi do davu ľudí? A kecať tam s ľuďmi? Zakašlať si na ľudí keď sa s nimi budeš fotiť?

Hádam nie. Ibaže by áno...hmmm.

Ako ťa poznáme z protestov 17.11.2020 kde COVID mal "asi pauzu" a tvrdil si že si si rúško dával dolu len keď si sa fotil , pravdepodobne si zas a opäť len klamal a rúško si mal pod bradou a veselo si kecal pri tých sviečkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takže ty si už vtedy viacmenej predpokladal, že máš COVID a veselo si ho šíril úmyselne ďalej? Volal si tej mladej pani a aj tej staršej, že sú v ohrození? Aj všetkým , z ktorými si sa isto ostentatívne fotil? To fakt takto chrániš ľudí naokolo ako poslanec NRSR? To ti nestačil vlastný tatko ? Ty rozmýšlaš čím? Ficovými textovkami? Či hlasom z hlavy?

Nuž aby sme to ukončili výsledkom je,že si opäť ukázal že si poriadny DEMAGÓG:

Prajem COVIDU nech sa z toho rýchlo dostane a tie barany ukončia tiež snáď čoskoro karanténu ..LOL :)

UPDATE 7.1.2020 -  večer

Nakoľko sa uvedené fakty usvedčujúce nášho poslanca demagógie dostali až k jeho blahorodiu, stihol už aj prostredníctvom svojho jediného slobodného "vysielača pravdy" uviesť nasledovné:

Vieš Ľubenko, vychádzam predsa len z verejne dostupných údajov, tak som slušne uviedol , že je to skôr pravdepodobné ako tá tvoja 20 minútová politická agitka  vo vestibule parlamentu, kde nakazení poslanci nestrčili ani nos. Takže Ti veľmi pekne ďakujem za Tvoju informáciu , ktorú si so svojim fanklubom a redakcii SME zdieľal (komentovať ju tam žiaľ nemôžem, patrím k tým vyše 60 000 vymazaných a zabanovaných za iný názor ) a tým pádom ja upravím status o túto novú informáciu nasledovne " Keďže s tatinom si bol naposledy 7.12.2020 a máš aj neg PCR test z 11.12.2020 je epidemiologicky nemožné, že by to bolo od neho, viac pravdepodobné je teda úvaha v rodine, a na pohrebe (foto vyššie). Oproti pravdepodobnosti nakazenia sa v tom vestibule je to milónkrát pravdepodobnejšie. To sú fakty ktoré pozná celé Slovensko a pritom nemusí byť expert na virológiu.

A veľmi dôrazne Ťa chcem upozorniť, že v texte nenájdeš jediné slovo o obviňovaní Tvojho otca, že ťa nakazil , ako si to napísal redakcii SME, slová neprekrútiš. Zároveň Ťa upozorňujem, že môže ísť o krivé obvinenie. Napriek tomu, že máme rozdielne názory keď umrel Tvoj otec som vyjadril úprimnú a slušnú sústrasť. Možno aj od Teba by to chcelo empatiu vo chvíľach keď naozaj umierajú hrdinovia tejto doby - sestričky, lekári vyjadriť im ju, namiesto statusov plných nenávisti a hejtu.

Nuž a samozrejme si nezabudol zaútočiť " článok nejakého primitíva"....wau...vieš Ľubko, netuším čo je na uvádzaní faktov primitívne, ale mne príde primitívne rozširovať každým statusom nenávisť, rozdeľovať spoločnosť a poklonkovať sa niekomu ako je Robert Fico. To je pre mňa osobne primitivizmus najhrubšieho zrna spolu s tým, že si ešte za tú nenávisť platený aj z mojich daní a daní tých čo rozoštvávaš.

Prajem Ti pekný deň, menej nenávisti v srdci.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Zuzany Kepplovej

Takto sa to robí, do psej matere! (komentár)

Ak ostatný skríning niekomu pomohol, boli to starostovia a primátori.

Režisér Vinterberg pre SME: Film Chľast ma po smrti dcéry zachránil

Vyrastal medzi hipisákmi, tí mu dovolili všetko.


Už ste čítali?